Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sznurki dla psów

Sznurki, zaraz obok piłek i maskotek to jedne z najbardziej ulubionych zabawek naszych czworonogów. Bez sznurków dla psa nie ma zabawy! Każda zabawka służy nie tylko do zabawy naszego czworonoga. Jest również pomocna w nauce i rozwijaniu nowych umiejętności. Piłki są idealne do gryzienia i aportowania, sznurki dla psa natomiast świetnie się sprawdzą w przeciąganiu i siłowaniu się z właścicielem.

Piłki ze sznurkiem pobudzają aktywność psa

A gdyby połączyć wszystko w jednym? Super rozwiązaniem będą piłki ze sznurkiem dla psa. Sprawdzą się zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu w ogrodzie czy w parku, dostarczając naszym czworonogom wspaniałej zabawy. Sznurek idealnie nadaje się do siłowania, z piłką zaś można ćwiczyć aportowanie. Dzięki temu dostarczymy naszym pupilom odpowiedniej dawki ruchu i zadbamy o jego dobrą kondycję fizyczną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego asortymentu, gdzie znajdą Państwo ciekawe i kolorowe zabawki, które z pewnością zainteresują Państwa czworonoga. W sprzedaży również dostępne sznurki w świąteczne wzory, które mogą być wymarzonym prezentem dla psiaka pod choinkę.

Zabawki typu sznurki dla psa: radość i trening w jednym

Zabawki typu sznurki dla psa to doskonała forma treningu. W swój sznurek powinien być zaopatrzony każdy silny pies. Zabawki typu sznurki dla psa idealnie nadają się do zabawy w przeciąganie liny wraz z właścicielem. Dzięki takiej zabawie pies ćwiczy mięśnie szczęki, zaspokaja swoje naturalne instynkty, a także masuje dziąsła, które są mniej skłonne do chorób.

Wybierając sznurek dla psa, który ma służyć tego typu zabawom najważniejsze jest, aby zwrócić uwagę na wygodę jego użytkowania dla obu stron. Sznurek powinien mieć wygodny uchwyt dla właściciela lub antypoślizgową powłokę oraz nie sprawiać bólu zwierzęciu. Materiał jego wykonania musi być mocny, tak by wytrzymywał długie intensywne zabawy, a jednocześnie nie powinien zawierać w sobie ostrych krawędzi.

Długość sznurka dobiera się do wielkości psa. Nie ma jednak potrzeby, aby dokładnie go mierzyć. Długi sznurek dla psa w rozmiarze XL będzie doskonały dla naprawdę dużych ras, takich jak doberman czy amstaf. Dla średnich i małych psów wybierzmy raczej sznurki krótsze.

Sznurek dla psa w roli szarpaka

Sznurek dla psa to wprost idealny szarpak do samodzielnych zabaw. Daje wiele frajdy psu, a jednocześnie pozwala odpocząć właścicielowi. Sznurek dla psa to doskonała forma rozrywki, która nie tylko przynosi szereg korzyści zdrowotnych, ale również pozwala psu spożytkować nadmiar energii, przez co lepiej funkcjonuje, a jego rytm dobowy jest bardziej stabilny.

Zabawki typu sznurki dla psa mają też zaletę w postaci swojej uniwersalności. Można z powodzeniem używać ich w pomieszczeniach oraz na dworze. Nie ma praktycznie ograniczeń w zabawach z nimi. Jedynymi granicami pozostaje wyobraźnia właściciela oraz pupila.

Zabawki dla psa – sznur z dwoma piłkami

Nie wszystkim psom odpowiada zabawa standardowym sznurkiem, jednak są zachwycone mając zabawkę typu piłka na sznurku dla psa. Jeszcze więcej możliwości dają sznurki z dwoma piłkami. Taka zabawka nadaje się zarówno do przeciągania, samodzielnej zabawy, jak i aportowania. Dzięki wyważeniu przedmiotu rzut nim jest łatwy, a psu łatwiej chwycić swoja zdobycz.

Zabawka dla psa taka jak piłka na sznurku nie ma sobie równych. Sprawdzi się doskonale u każdego zwierzaka, małego i dużego. Psy, które raz otrzymały taki przedmiot zakochują się w nim bez pamięci i nie wyobrażają sobie już spaceru bez niego. Jeżeli jednak zdarza nam się zapomnieć o tej zabawce, możemy wyposażyć się w smycz dla psa sznurek. W sytuacjach awaryjnych doskonale zastąpi ulubioną zabawkę, a jednocześnie nie zapomnimy jej.

Zobacz również:

Klucz do psiego szczęścia

Jak dbać o zęby psa?

Czy psy przywiązują się do przedmiotów?