Sznurki dla psów

Sznurki,zaraz obok piłek i maskotek to jedne z najbardziej ulubionych zabawek naszych czworonogów. Bez sznurków dla psa nie ma zabawy!Każda zabawka służy nie tylko do zabawy naszego czworonoga. Jest również pomocna w nauce i rozwijaniu nowych umiejętności. Piłki są idealne do gryzienia i aportowania, sznurki dla psa natomiast świetnie się sprawdzą w przeciąganiu i siłowaniu się z właścicielem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Piłki ze sznurkiem pobudzają aktywność psa

A gdyby połączyć wszystko w jednym? Super rozwiązaniem będą piłki ze sznurkiem dla psa. Sprawdzą się zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu w ogrodzie czy w parku,dostarczając naszym czworonogom wspaniałej zabawy. Sznurek idealnie nadaje się do siłowania,z piłką zaś można ćwiczyć aportowanie. Dzięki temu dostarczymy naszym pupilom odpowiedniej dawki ruchu i zadbamy o jego dobrą kondycję fizyczną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego asortymentu,gdzie znajdą Państwo ciekawe i kolorowe zabawki,które z pewnością zainteresują Państwa czworonoga. W sprzedaży również dostępne sznurki w świąteczne wzory,które mogą być wymarzonym prezentem dla psiaka pod choinkę.