Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

-25%
NEW
29.9035.50

Akcesoria do pielęgnacji i higieny psów

Każdy właściciel zwierzęcia doskonale wie, że odpowiednia opieka nad nim to nie tylko karmienie, zabawa i wypełnienie jego garderoby ubrankami. Opieka nad nim to także troszczenie się o właściwą pielęgnację i higienę psa. To do Twoich obowiązków należy zatem ochrona czworonoga przed różnego typu zagrożeniami, które mogą niestety mieć zły wpływ na zdrowie i samopoczucie Twojego pupila. Właściwa pielęgnacja odgrywa bardzo ważną rolę w jego rozwoju. Aby Twój czworonożny przyjaciel mógł czuć się komfortowo, pamiętaj o regularnych kąpielach, czyszczeniu łap i systematycznym obcinaniu pazurów.

Sprawdź ofertę naszego sklepu z akcesoriami do higieny psa i zamów najlepsze i bezpieczne akcesoria do higieny psa niezbędne do codziennej opieki nad Twoim czworonogiem. Zadbaj o jego zdrowie, a on podziękuje Ci gotowością do zabawy i wspólnych spacerów każdego dnia.

Akcesoria do higieny psa — co warto mieć w domu?

Każdy pies i jego właściciel mają inne rytuały, które ułatwiają pielęgnację czworonoga. To, co sprawdzi się u Ciebie, nie zawsze ułatwi pełnie psich obowiązków u Twojego sąsiada. Jednak są akcesoria do higieny psa, które zawsze chętnie są wybierane przez klientów naszego sklepu.

Pielęgnacja oczu i uszu psa, podobnie jak czesanie sierści powinny być wykonywane dokładnie. To są bardzo wrażliwe części psiego ciała, dlatego warto je chronić, zapewniając psu właściwą pielęgnację. W naszym sklepie z akcesoriami do higieny psa kupisz wężyk z masażerem, czyścik do sierści, czyścik na łapy oraz wiele innych przydatnych gadżetów.

Sklep z akcesoriami do higieny dla psa — najpopularniejsze akcesoria w Petinio

Jeśli jest właścicielem czworonoga, to z pewnością już wiesz, że nie ma jednego uniwersalnego sposobu na odpowiednią higienę psa. Wprowadzenie kilku podstawowych zasad ułatwi Ci to zadanie. Te same zasady dotyczą każdej rasy psów, niezależnie od ich wielkości, długości sierści, kształtu uszu, czy też trybu życia. Poznaj najlepsze akcesoria do higieny psa. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty, które ułatwią Ci codzienną pielęgnację czworonoga.

Do najczęściej wybieranych akcesoriów do pielęgnacji psa w Petinio należą:

Akcesoria do pielęgnacji psa: jak czyścić sierść dla psa?

Jeśli widzisz, że Twój pupil jest brudny, pomyśl o czyszczeniu sierści. Oczywiście nie zapomnij o odpowiednich kosmetykach. Aby ułatwić sobie to zadanie, możesz skorzystać z silikonowej rękawicy do czyszczenia oraz wężyka z masażerem. Zadbaj o komfort i przyjemność dla swojego pupila w czasie mycia, a po kąpieli pamiętaj o zabiegu czesania i strzyżenia. Zarówno psy o długiej, jak i krótkiej sierści wymagają regularnego czyszczenia sierści. Pomaga to w utrzymaniu dobrej kondycji sierści i skóry.

Woreczki na kupę — na co zwrócić uwagę w czasie zakupów?

Małe woreczki na kupę, które zawsze możesz trzymać w kieszonce w czasie spaceru lub w torbie podręcznej to idealny sposób na to, by bez względu na okoliczności dopełniać swoich obowiązków. Sprzątanie po swoim pupilu jest uregulowane prawnie i obowiązuje wszystkich właścicieli czworonogów, którzy korzystają z przestrzeni publicznej. Woreczki dostępne w naszym sklepie z akcesoriami do pielęgnacji psa są bardzo mocne i bez problemu ułatwią Ci sprzątnięcie psiej kupy oraz doniesienie jej do najbliższego śmietnika. Dzięki dopełnianiu swoich obowiązków, w każdym miejskim parku będziecie zawsze mile widziani. Aby ułatwić sobie to zadanie, możesz dodatkowo dokupić plastikowy pojemnik, który ułatwia przechowywanie woreczków na kupę.

Psia szlifierka do pazurków — dlaczego warto ją mieć?

W przypadku pazurów, częstego obcinana wymaga piąty pazur, który często się zawija i kaleczy opuszki. Również te psiaki, które przebywają więcej czasu w domu, powinny oswoić się z regularnym procesem przycinania pazurków, ponieważ nie mają aż tyle możliwości do naturalnego ścierania ich.

W takich sytuacjach polecamy zakup wielofunkcyjnej elektrycznej szlifierki do pazurów, która znajduje się w naszej ofercie.

W naszym sklepie z akcesoriami do higieny psa znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pupil. Kup szlifierkę do pazurkówczyścik na łapy lub produkty do kąpieli. Sprawdź sam, co jeszcze mamy z akcesoriów do pielęgnacji psa na półkach naszego wirtualnego sklepu.

Jeśli spodobały Ci się nasze akcesoria do utrzymania psiej higieny, koniecznie sprawdź też ubranko dla psa, które będzie nie tylko wygodne, lecz także ciepłe – np. bluza dla psa, kombinezon dla psa, sweterek dla yorka lub kurtka zimowa dla yorka.