Wyświetlanie jednego wyniku

Zabawki edukacyjne

Psy uwielbiają się bawić. Wesołe szaleństwa nie są zarezerwowane dla szczeniaków. Wszystkie czworonogi chcą być jak najbliżej swojego właściciela, a najlepsze spędzanie czasu, to aktywne psoty.

-17%
-17%
49.90

Jakie zabawki edukacyjne wybrać dla pupila?

Najlepsze zabawki edukacyjne dla psa to takie, które oprócz radości z zabawy wpływają korzystnie na jego rozwój. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że doskonalą one na kondycję psychiczną Twojego czworonoga. Psy, podczas spacerów potrzebują wyzwań. Zabawka edukacyjna dla psa ma za zadanie rozwijać logiczne myślenie i pamięć zwierzaka. Ukryta w zabawce nagroda, na przykład w postaci ulubionego przysmaku, bardziej mobilizuje czworonoga do intensywniejszych działań. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zabawek edukacyjnych dla psów. kule-smakule - Twój pies ma smakołyki ukryte wewnątrz zabawki i tylko turlanie jej i trącanie łapą powoduje uwalnianie się psiego jedzenia. maty węchowe - zabawka edukacyjna, w formie niewielkiego dywanika z doczepionymi kieszonkami. Ta forma zabawy doskonale rozwija zmysł węchu Twojego czworonoga. przesuwane elementy - Twój pupil, aby dostać się do ukrytej karmy musi przesuwać niektóre elementy, a nawet czasami je podnieść. Zabawka znakomicie poprawia koordynację ruchową psiaka.

Dlaczego warto sięgnąć po zabawki edukacyjne dla psa?

Zabawki edukacyjne dla psów przede wszystkim wspierają rozwój fizyczny i umysłowy czworonoga. Mają też duże znaczenie podczas Twojej nieobecności w domu. Zwierzak nie nudzi się i zadowoleniem oddaje się rozwiązywaniu łamigłówek nie skupiając się na tęsknocie. Wszystkie zabawki edukacyjne wzmacniają również relacje z właścicielem, dając dużo radości zarówno psiakowi, jak i opiekunowi.