Wyświetlanie jednego wyniku

Piłki i piłeczki dla psa

Piłki to coś,co tygryski,a raczej pieski lubią najbardziej. Są podstawowym elementem zabawkowej wyprawki dla naszego pupila. Piłka dla psa będzie super zabawką zarówno dla szczeniaka jak i dla dorosłych zwierząt,nawet tych dużych. Idealna do zabawy na świeżym powietrzu i praktyczna,ponieważ ze względu na niewielkie wymiary można zabrać ją na wycieczkę czy na zwykły spacer do parku. Jeśli chcą Państwo dokonać trafnego zakupu,to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Znajdą tutaj Państwo różnego rodzaju piłki dla psów,począwszy od tych najzwyklejszych,ze sznurkiem po te interaktywne z możliwością wypełnienia ich smakołykami.

-11%
-11%
79.9089.90

Piłka dla psa i jej rola

Odpowiedzialna zabawa z psem to nie tylko odpowiednia dawka aktywności ruchowej. Poprzez zabawę uczymy naszego psiaka przede wszystkim też nowych umiejętności. Bardzo pomocne w tym okazują się m.in.interaktywne piłki dla psa. Podczas zabawy z takimi piłkami nasz pupil nie tylko wytęża swoje ciało w formie aktywności fizycznej ale także ćwiczy swój umysł. Możemy ukryć w środku przysmaki. Dzięki temu pies będzie mógł uczyć się manipulacji zabawką,aby osiągnąć swój cel i nagrodę,którą będzie właśnie ukryty smakołyk.

Zwykłe piłeczki świetnie sprawdzą się przy nauce aportowania a dodatkowo mogą służyć jako gryzaki dla naszych czworonogów. Te ze sznurkiem zaś idealne będą do przeciągania się i szarpania.

By zadbać o bezpieczeństwo naszych zwierząt,wszystkie zabawki wykonaliśmy z wytrzymałych materiałów bardzo wysokiej jakości.